XV Podkarpacki Mityng Olimpiad Specjalnych

medale dla laureatów 
 
 
 

XV Podkarpacki Mityng Olimpiad Specjalnych – Polska Podkarpacie już za nami.

30 listopada na naszej pływalni gościliśmy 90 wspaniałych zawodników olimpiady specjalnej w pływaniu z Jasła, Przemyśla, Mrowli, Ropczyc, Strzyżowa, Leżajska, Jarosławia, Krosna, Dębicy, Mielca, Tarnobrzega, Leska, Rudnika nad Sanem oraz gospodarzy Kolbuszowej Dolnej.

Zawody sportowe organizowane w ramach Olimpiad Specjalnych zawsze dostarczają mnóstwa emocji. Ludzie, którzy tworzą te zawody, czyli organizatorzy, trenerzy, rodzice i przede wszystkim sami zawodnicy sprawiają, że Mityng Pływacki jest niezwykłym sportowym wydarzeniem.

Dzielni pływacy, którzy zmagają się nie tylko z rywalem, ale często także z samym sobą wykazują ogromną determinację, siłę woli, a także wolę walki. A to wszystko w duchu fair play, co sprawia, że wszyscy dobrze się bawią.

Wśród zaproszonych gości pojawili się: Pan Maciej Szymański – dyrektor oddziału PFRON region Rzeszów, Pani Maria Gugała-Chmiel – st. Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Pan Marek Gil – zastępca Burmistrza Kolbuszowej.

Organizatorem imprezy już po raz kolejny był Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej oraz Kryta Pływalnia „Fregata”.   

Nasi partnerzy

fit_profit

benefit_systems

basen@kolbuszowa.pl

17 7444-820

  • Data aktualizacji: 2018-11-06 11:37
  • |
  • Licznik odwiedzin: 349 324